KPZ-Një makinë motor Air Shotcrete - China Henan Coal Research Keming Mekanike
 • facebook
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • googleplus
 • YouTube

KPZ-Një makinë Shotcrete motor Air

Përshkrim i shkurtër:

KPZ Dry Shotcrete Machine Technical Parameters:  Model Drive mode Capacity Motor/ Air consumption of air motor Air consumption KPZ-3 Diesel drive 3m³/h 10.6 kw 6m³/min Pneumatic drive 5 m3/min Electric drive 4 kw KPZ-4 Diesel drive 4m³/h 13.2 kw 7m³/min Pneumatic drive 6 m3/min Electric drive 5.5 kw KPZ-5 Diesel drive 5.5m³/h 14.7 kw 8m³/min Pneumatic drive 8 m3/min Electric drive 5.5 kw KPZ-7 Diesel drive 6.5m³/h 16.2 kw 9m³/min Pneumatic drive 11 m3/min Electric...


Detail Product

Produkt Tags

KPZ Machine thatë Shotcrete
teknike Parametrat: 

model Mënyra Drive kapacitet Motor /
Konsumi Air e motor ajrit
konsumi Air
KPZ-3 Diesel makinë 3m³ / h 10.6 kw 6m³ / min
makinë pneumatike 5 m3 / min
makinë elektrike 4 kW
KPZ-4 Diesel makinë 4m³ / h 13.2 kw 7m³ / min
makinë pneumatike 6 m3 / min
makinë elektrike 5.5 kw
KPZ-5 Diesel makinë 5.5m³ / h 14.7 kw 8m³ / min
makinë pneumatike 8 m3 / min
makinë elektrike 5.5 kw
KPZ-7 Diesel makinë 6.5m³ / h 16.2 kw 9m³ / min
makinë pneumatike 11 m3 / min
makinë elektrike 7.5 kw
KPZ-9 Diesel makinë 8.5m³ / h 16.2 kw 10m³ / min
makinë elektrike 7.5 kw

Features:

 1. KPZ Series Dry Machine Shotcrete mund të jetë nxitur nga motor elektrik, motor nafte, dhe motor pneumatike.
 2. KPZ Series Dry Shotcrete Machine janë të përbërë nga pajisje lëvizëse, kuvendi rotorit, sistemi kondicionuar, sistem konkret spërkatje, panelin e kontrollit, motor elektrik (motor nafte, ose motor pneumatike) etj
 3. KPZ Series Dry Shotcrete Machine kemi teknologji të përparuar, strukturë kompakte, operacion i përshtatshëm, punën e qëndrueshme dhe jetë të gjatë shërbimit.

Aplikimi:

 1. KPZ Series Dry Shotcrete Machine mund të përdoret për të thatë ose gjysmë të lagur ndërtimin konkrete llak.
 2. KPZ Series Dry Shotcrete Machine janë përdorur gjerësisht në tunel, culvert, metro, shpat përforcim, vepra hidroelektrike, punimet nëntokësore dhe të lartë-metan laneway i minierë qymyri, etj

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !