• facebook
  • Cicëroj
  • LinkedIn
  • googleplus
  • YouTube

Na kontaktoni

Henan Coal Science Research Institute Keming mekanike dhe Pajisje elektrike Co, Ltd

Adresë

Henan Coal Science Research Institute Keming mekanike dhe Pajisje elektrike Co, Ltd.

 

E-mail

steve_wan@aliyun.com

steve_wan@hnkeming.com.cn

telefon

+86 037167836512

Sales: +86 037167836512

Mbështetje: +86 18703811581

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !