Machine Shotcrete, Plastering Machine, Pump Betoni - Keming
 • facebook
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • googleplus
 • YouTube

Sherbime

Koncepti i shërbimit: të shërbejë konsumatorëve dhe të kënaqur konsumatorët

 • Shotcrete

  Shotcrete

  Shotcrete, gunite ose beton mbulua është konkret apo përcjellë llaç përmes një çorape dhe projektuar pneumatically me shpejtësi të madhe mbi një sipërfaqe, si një teknikë ndërtimi. Ajo është përforcuar në mënyrë tipike nga shufra çeliku konvencionale, rrjetë çeliku, ose fibrave.
 • suvatim

  suvatim

  Normalisht kontraktori ka furnizuar tashmë të gjitha çanta e suva gipsi që do të jetë e nevojshme, si dhe çdo furnizim të jashtëm e ujit në qoftë se shtëpia nuk është e lidhur ende.
 • shkumës

  shkumës

  beton shkumë, njohur gjithashtu si aircrete, beton foamed, foamcrete, beton qelizor të lehtë ose reduktuar beton densitet, është përcaktuar si një suspensioni çimento me bazë, me të paktën 20% (sipas vëllimit) shkumë entrained në llac plastike.

Rreth nesh

Enterprise frymë: përkushtim, përgjegjësi, risi, excellence

 • 33

E themeluar në vitin 1979

Henan Coal Science Research Institute Keming mekanike dhe Pajisje elektrike Co, Ltd specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e spërkatje dhe pompimin e produkteve dhe produkteve minerare. Ajo është organizata e parë për të zhvilluar dhe për të prodhuar spërkatje makinë në Kinë dhe tani ajo është standard për zhvillimin e industrisë spërkatje në Kinë. njësi. Aktualisht, ajo ka zhvilluar dhe prodhuar lloje të ndryshme të minierave Keming markë (ENGINEERING) produkte të thatë dhe i lagësht seri spërkatje, pompa nxjerrje, pompa grouting dhe pompave të tjera, me më shumë se 50 varieteteve. 

 

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

Henan Coal Science Research Institute Keming mekanike dhe Pajisje elektrike Co, Ltd?

Ne do të ju ndihmojë të kthehet në work.Fast dhe cilësisht.

WhatsApp Online Chat !