• Фејсбук
  • Твитер
  • Скопје
  • googleplus
  • YouTube

Контактирајте не

Хенан јаглен наука Институт за истражување Keming Машинскиот и Електротехничкиот Опрема копродукции, ООД

адреса

Хенан јаглен наука Институт за истражување Keming Машинскиот и Електротехничкиот Опрема Co, Ltd.

 

Е-пошта

steve_wan@aliyun.com

steve_wan@hnkeming.com.cn

телефон

+86 037167836512

Продажба: +86 037167836512

Поддршка: +86 18703811581

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !